Classic cars Citroën‎

NOVÝ C4 CACTUS – KOMPAKTNÍ HATCHBACK

dle / / AKTUALITY

Citroën odhaluje Nový C4 Cactus představující novou nabídku kompaktního hatchbacku.  Pro C4 Cactus jde o výraznou změnu, protože se sice drží principů svého segmentu z
 hlediska technologií a motorů, ale odlišuje se svým jedinečným charakterem a komfortem. Design vozu si zachovává smělost a modernost a současně se zvýšila jeho reprezentativnost. Interiér vozu Nový C4 Cactus vyniká komfortem, díky němuž se v něm posádka cítí jako v bavlnce. Nový C4 Cactus využívá program Citroën AdvancedComfort® a v Evropě poprvé představuje nové odpružení podvozku s kapalinovými tlumiči – ProgressiveHydraulicCushions™ – PHC, které vytvářejí dojem „létajícího koberce“, a ve světové premiéře se u něj objevují sedadlaAdvancedComfort. Mimořádně komfortní Nový C4 Cactus s novou osobností se na trhu objeví v prvním čtvrtletí 2018.

Post-production : Astuce Productions

HATCHBACK JEDINEČNÉHO CHARAKTERU: ODVÁŽNÝ DESIGN

Nový C4 Cactus svoji odlišnost prosazuje zcela přirozeně prostřednictvím nové široké a expresivní přední masky, nového tvaru blatníků a velkorysé hladké zadní strany s novými světly s LED diodami vytvářejícími 3D efekt. Svou vyvážeností a plnými objemy převrací hluboce zažité principy segmentu kompaktních hatchbacků a nabízí čistý jednolitý vzhled. Jeho dlouhý rozvor o délce 260 cm a krátké převisy mu zaručují kompaktní rozměry, takže je mrštný a snadno ovladatelný, ale zároveň nabízí prostornost, která je v tomto segmentu očekávaná. Vůz upoutá grafickými prvky, jež jsou pro značku Citroën typické a jež zdůrazňují tvar karoserie. Patří mezi ně prvky Airbump® ve spodní části dveří, nepřerušený pás oken a plovoucí střecha, přední dvouúrovňová maska nebo zadní podpis s LED diodami a 3D efektem. Vůz nabízí 31 kombinací individualizace exteriéru, a to díky 9 odstínům karoserie a 4 balíčkům PackColor, které zahrnují elegantní barevné prvky, díky nimž si mohou zákazníci vytvořit vůz podle vlastního vkusu. Uvnitř zájemce čeká funkční a čistá kabina, z níž na první pohled čiší klid. V nabídce je 5 stylů interiéru, které do interiéru vnášejí světlo, měkkost a eleganci.

MIMOŘÁDNĚ KOMFORTNÍ HATCHBACK: NOVÝ, VŠEM DOSTUPNÝ ROZMĚR

Post-production : Astuce Productions

Nový C4 Cactus přenáší automobilový komfort do nové dimenze. Využívá veškeré složky programu Citroën AdvancedComfort® a poprvé přináší na evropský trh vyspělé technologie pro co nejlepší moderní globální komfort. Nabízí mimořádně pohodlnou jízdu díky evropské premiéře odpružení podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy™ (ProgressiveHydraulicCushions™ – PHC), jež odfiltrovávají nerovnosti vozovky a vytvářejí dojem jízdy na „létajícím koberci“. Ve světové premiéře se ve voze objevují nová sedadla AdvancedComfort, které nabízejí vynikající komfortní dojem tuhosti a komfortní držení těla. Nový C4 Cactus představuje rovněž generační skok z hlediska zvukové izolace a výbavy. Cestující cestují s lehkostí a v klidu díky 12 podpůrným prvkům řízení a 3 technologiím využívajícím mobilní připojení. Jeho výkonné a úsporné motory také přispívají ke klidu a pohodě, které posádka ve voze Nový C4 Cactus pociťuje.

  • Pin It
TOP