Classic cars Citroën‎

virtuální prohlidka

Vítejte na webových stránkách společnosti Auta Motol s.r.o. – značkového prodejce a autorizovaného servisu vozů Citroën. Cílem naší společnosti je rychle a efektivně poskytovat co nejkvalitnější komplexní služby. Rádi zařídíme vše od výměny oleje ve Vašem voze až po kompletní zprostředkování koupě zbrusu nového automobilu Citroën. Pevně věřím, že budete s našimi službami spokojeni a přeji mnoho radosti při bezproblémové jízdě!

pecka_jpg_70x93_crop_q85

Martin Pecka generální ředitel

Auta Motol s.r.o.

Jsme specializovaným prodejcem a opravcem osobních a užitkových vozů Citroën. V sídle naší společnosti Auta Motol s.r.o. se auta prodávají a opravují již od roku 1964 a právě díky této dlouholeté tradici jednoho z největších pražských prodejců a opravců automobilů Vám můžeme nabídnout vysoký standard poskytovaných služeb a opravdu kvalitní péči.otviracka

Prodej, výkup a servis Citroën

Součástí největšího areálu pro prodej nových i ojetých vozů na Praze 5 se stala značka Citroën. Najdete zde široký a stále doplňovaný sortiment osobních i užitkových automobilů. V rámci prodeje zajistíme financování a pojištění vozu. Nabízíme výkup ojetých vozidel, Vaše auto oceníme zdarma!

O servis Vašich vozů Citröen se stará tým profesionálních a výrobcem vyškolených servisních mechaniků, kteří mají k dispozici moderní specializované vybavení a odpovídající sklad originálních náhradních dílů.

SLEDOVÁNÍ VOZIDEL GUARDYS

sledování vozidel GARDYS

TOP